حمل بار بین الملل

حمل بار بین‌المللی به صورت هوایی و دریایی در سریع‌ترین زمان ممکن!

حمل بار از چین به ایران

حمل بار عمده و خرد از چین به ایران

حمل بار از چین به امارات

حمل بار هوایی و دریایی از چین به امارات

خدمات حمل بار بین‌الملل با کاوان تامین

یکی از مسائل بسیار مهم در بازرگانی بین المللی حمل و نقل است. این فرآیند یکی از مهم‌ترین و پرخطرترین مراحل بازرگانی بین‌المللی به حساب می‌آید. ناگفته نماند به دلیل گسترده‌گی بسیار زیاد به نسبت گذشته این حوزه به فضایی تخصصی‌تر اختصاص پیدا کرده است. از موارد بسیار مهم در انتخاب نوع حمل و نقل برای تاجران می‌توان به نوع کالا، وزن و ابعاد و میزان کم خطر یا پر خطر بودن آن اشاره کرد. از عوامل مهم در انتخاب نوع حمل و نقل ، مقصد، قوانین حاکم بر کشورها، نوع، ارزش و وزن کالا، خطرات حمل و نقل، از عناصر کلی و بسیار مهم در انتخاب نوع حمل برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر می‌باشد. به طور مثال برای حمل و نقل بین المللی مواد غذایی، میوه، دارو و حیوانات زنده سرعت بسیار مهم است. هزینه‌ی ارسال هر کالایی به فرستنده و گیرنده بستگی دارد. ما به شما اطمینان می‌دهیم با یکبار همکاری با کاوان تامین، شرکت حمل و نقل بین الملل در ایران، به مشتری همیشگی ما تبدیل می‌شوید.

حمل بار از چین به ایران

حمل بار مستقیم از چین به ایران به ۳ روش هوایی اکسپرس، هوایی نرمال و دریایی

روش‌های حمل بار از چین به ایران

انتخاب حمل و نقل مناسب یکی از مهم‌ترین مراحل خرید از کشورهای دیگر است،‌ هر کدام از روش‌های حمل و نقل ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند، بنابراین برای انتخاب شیوه‌ی ارسال کالاها چندین فاکتور را باید در نظر گرفت. برخی از کالاها بر اساس قوانین موجود در هر کشوری جزو کالاهای خطرناک به حساب می‌آید، این نوع کالاها در هر کشوری متفاوت است،‌ این لیست توسط دولت هر کشور تعیین می شود، حتی این امکان وجود دارد پس از یک دوره کالایی از لیست خارج شود و یا به آن اضافه شود. همچنین بیمه کردن مرسوله از طریق حمل دریایی یکی از روش‌های محافظت از آن می‌باشد. به طور کلی نوع کالا و وزن آن، مدتی که برای دریافت کالا از مبدا به مقصد زمان می‌برد و میزان بودجه و توجه به قوانین کشورهایی که قصد تجارت با آن‌ها را دارید، از موارد بسیار مهم در انتخاب کالا و وارد کردن به کشور است.

مراحل حمل بار از چین به ایران

اگر شما هم قصد خرید از چین را دارید، لازم است بدانید که این کار شامل مراحلی می‌شود که در انجام آنها بهتر است از کارشناسان باتجربه کمک بگیرید. صفر تا صد مراحل حمل بار از چین به ایران شامل موارد زیر می‌شود:

۱ - تسلط کامل روی قوانین گمرک ایران و چین

شما عزیزان برای اینکه بتوانید تجربه خریدی خوب و بی دغدغه را داشته باشید، بهتر است پیش از هرگونه اقدامی، شروع به مطالعه قوانین گمرک ایران و چین کنید. آشنایی با قوانین واردات و صادرات کالا به شما کمک می‌کند طی انجام مراحل آن با چالش‌های کم‌تری مواجه شوید.

۲ – اطلاع از تعرفه‌های تعیین شده جهت حمل بار از چین به ایران

یکی دیگر از مراحل واردات کالا از چین که لازم است از آن مطلع شوید، میزان تعرفه‌های تعیین شده جهت اجرایی کردن این کار است. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از این قیمت‌ها به یکی از مراکز معتبر حمل بار بین‌المللی تماس گرفته و از آنها کمک بگیرید.

۳ – تحقیق و بررسی درباره بازار فروش کالای وارداتی مورد نظر

پیشنهاد کارشناسان ما به شما خریداران عزیز این است که پیش از انتخاب یک کالا حتما بازار فروش آن در ایران، میزان سوددهی، تولیدکنندگان ایرانی و میزان تقاضای آن را مورد بررسی قرار دهید تا از هرگونه ضرری جلوگیری کنید.

۴ – پیدا کردن تولیدکنندگان معتبر کالا در چین

در نظر داشته باشید که یکی از مهم‌ترین مراحل واردات از چین به ایران و حمل بار، پیدا کردن یک تولیدکننده معتبر است. با این کار شما می‌توانید علاوه بر هزینه مناسب، کالای مورد نظر خود را با بهترین کیفیت ممکن تهیه نمایید.

۵ – گرفتن مجوزهای لازم از چین و اسناد مورد نیاز حمل بار از چین

جهت صادرات کالا از چین لازم است که مجوزهای لازم برای انجام این کار را در اختیار داشته باشید. همچنین بعد از طی کردن این مراحل باید به کمک یک شرکت معتبر، یکی از روش‌های حمل بار را انتخاب کنید تا اسناد مورد نیاز جهت واردات کالا را تهیه نمایند.

۶ – انتخاب یکی از روش‌های دریایی یا هوایی حمل بار از چین به ایران

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در حمل بار مطرح است، انتخاب روش مناسب حمل کالا، بسته به نوع آن است. توصیه کارشناسان کاوان تامین به شما عزیزان این است که حتما برای انتخاب بهترین گزینه، از افراد باتجربه کمک بگیرید؛ چرا که با انتخاب اشتباه ممکن است هزینه بالایی را پرداخت کنید. حمل هوایی یا دریایی از روش‌هایی هستند که بسته به شرایط موجود خود می‌توانید مناسب‌ترین آنها را انتخاب نمایید.

۷ – قدم نهایی در حمل بار از چین به ایران؛ ترخیص کالا در گمرک ایران

بعد از گذراندن تمامی مراحل بالا، نوبت به قدم آخر یعنی ترخیص کالا در گمرک ایران می‌رسد. اگر شما هم شناختی از قوانین گمرک و مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالای وارد شده ندارید، بهتر است حتما از کارشناسانی که تخصص کافی در این زمینه را دارند، کمک بگیرید.

حمل بار هوایی اکسپرس

حمل بارهای غیرتجاری کلیه گروه‌های کالایی در ۱۴ روز از چین به ایران

حمل بار هوایی نرمال

حمل مستقیم هوایی لوازم جانبی کالاهای دیجیتال از چین به ایران

حمل بار دریایی

حمل مستقیم دریایی لوازم جانبی کالاهای دیجیتال از چین به ایران

حمل بار از چین به امارات

حمل بار هوایی و دریایی کلیه گروه‌های کالایی از چین به امارات

حمل بار هوایی از چین به امارات

یکی از روش‌های حمل بار بین‌الملل، حمل بار هوایی از چین به امارات است. بعضی از کالاها از جمله مواد غذایی، میوه، دارو و حیوانات زنده را نمی‌توان با روش‌های دیگر جا به جا کرد. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم حمل بار هوایی ارسال سریع کالا از مبدا به مقصد مورد نظر می‌باشد. همچنین یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد، محدودیت کالاهای ارسالی برای جابه جایی می‌باشد،‌ چرا که بسیاری از کالا‌ها به دلیل قوانین مخصوص به خود امکان جا به جایی آن‌های از طریق حمل هوایی وجود ندارد.
در کنار تمامی ویژگی‌های این نوع حمل،‌ محدودیت‌هایی هم در استفاده از آن وجود دارد، از جمله محدودیت برخی از کالاهای ارسالی برای جابه جایی، چرا که بسیاری از کالاها به دلیل قوانین مخصوص به خود امکان حمل آن‌‌ها از طریق هوایی وجود ندارد که از مهمترین آنها می‌توان به کالاهای دارای باطری یا مواد شیمیایی اشاره نمود که علاوه بر این هزینه‌ای این حمل در مقایسه با نمونه‌های دیگر بسیار بیشتر بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی‌باشد. همچنین عدم جابه جایی کالاها با وزن زیاد از مواردی دیگر در این مورد است. دبی یکی از قطب‌های تجاری در دنیا بوده که ایرانی‌های بسیاری را برای خرید به آن‌جا کشانده است. حمل هوایی یکی از حمل‌هایی است که برای ارسال بار‌های با وزن کم یا خاص بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

حمل بار هوایی
از چین به امارات

حمل بار دریایی
از چین به امارات

حمل بار دریایی از چین به امارات

حمل دریایی یکی از روش‌های بسیار محبوب و پر طرفدار در بین تاجران و فعالان اقتصادی بوده که از ویژگی‌های بهتری در مقایسه با دیگر روش‌ها برخوردار است. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در این روش حمل و نقل و جا به جایی کالاهای سنگین، هزینه‌ی بسیار کم و مقرون به صرفه و ایمنی بالا نسبت به دیگر روش‌‌های حمل بار بین الملل می‌باشد، در کنار تمامی این ویژگی‌ها باید در نظر داشت در این نوع حمل، کالاها با سرعت کمتری به مقصد می‌رسند، آب و هوا در مدت زمان ارسال کالاها تاثیر گذار است، مالیات بندرها با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی فاکتورهای بسیاری در ارسال کالاها تاثیرگذار است. با استفاده از محاسبه‌گر آنلاین کاوان تامین می‌توانید به راحتی هزینه تقریبی حمل بار از چین به دبی (امارات) را محاسبه نمایید.

هزینه حمل بار از چین به دبی چقدر می‌شود؟

هزینه حمل بار از چین به دبی به انتخاب شیوه حمل بستگی دارد، تاجران بسیاری هستند که حمل دریایی یا حمل هوایی را برای این تجارت انتخاب می‌کنند، چرا که قصد دارند کالاهای خریداری شده‌ی خود را با سرعت دریافت کنند، اما باید توجه داشته باشید حمل هوایی نسبت به دیگر روش‌های حمل و نقل بین‌المللی برای شما چهار یا پنج برابر هزینه به همراه دارد.
یکی دیگر از راه‌های حمل برای چین به دبی انتخاب حمل دریایی است، موقعیت جغرافیایی این شهر به شما در انتخاب نحوه‌ی ارسال کمک شایانی می‌کند، چرا که این شهر در کنار آب‌‌های خلیج فارس بوده، و به راحتی می‌توانید از طریق حمل دریایی کالاهای خود را با امنیت بسیار بیشتری جابه جا کنید.
یکی دیگر از روش‌های حمل و نقل بین‌المللی حمل زمینی کالاها می‌باشد. اما حمل زمینی که به نظر می‌رسد انتخاب جالبی برای خرید از چین و ارسال به دبی نباشد. به صورت کلی استفاده از این روش جا به جایی، بیشتر در بین کشورهایی رواج دارد که با یکدیگر مرز دریایی ندارند. اما در داخل کشورها یکی از رایج‌ترین حمل و نقل‌ها از طریق کامیون‌ها صورت می‌گیرد. همچنین سرعت بالا و عدم امنیت در ارسال کالا به دلیل مسافت‌های طولانی و حرکت‌های گهواره‌ای وسیله نقلیه، مقررات جاده‌ای مختلف و متفاوت در کشور‌های مختلف از موارد قابل توجه است. اما بهتر است بدانید در این روش با محدودیت حمل بار هم روبرو هستیم.

ثبت درخواست استعلام قیمت ارسال بار از چین

  • نتیجه درخواست طی ۴۸ ساعت اداری از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
  • جهت تسریع روند بررسی، اطلاعات دقیق درخواست از قبیل اطلاعات کامل محموله(پکیگ لیست و اینوویس) را ارسال نمایید.
  • لطفا پیش از ارسال درخواست، سوالات متداول پرتکرار را مطالعه نمایید.
چرا ما را انتخاب کنید؟!
مشاوره رایگان کاوان تامین

رسالت ما در کاوان تامین ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان بواسطه سورسینگ تخصصی دربین انبوه تامین‌کنندگان کالا در چین، امارات و ترکیه است و همیشه با مذاکرات حرفه‌ای سعی به خرید با پایین‌ترین قیمت ممکن داشته‌ایم.

سایر خدمات محبوب
خدمات محبوب کاوان تامین

خرید از علی اکسپرس چین

علی اکسپرس یک فروشگاه چینی است که محصولات متنوعی توسط فروشندگان متعددی که دارد به فروش میرساند. بیش از 100 میلیون کالا در این سایت وجود دارد. قیمت مناسب، کیفیت و تخفیف های عالی از جمله مواردی هستند که باعث محبوبیت سایت علی اکسپرس شده است. علی اکسپرس امکان ارسال به امارات را فراهم نموده است و از همین رو امکان خرید از این سایت برای کاوان تامین نیز فراهم گردیده است.

خرید از ای‌بی Ebay

در سایت ebay علاوه بر کالاهای جدید، می‌توانید کالاهای دست دوم و یا بازسازی شده اند را با قیمت بسیار مناسب تر و کم تری خریداری کنید.

خرید از آمازون آمریکا

آمازون آمریکا بزرگترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی در دنیا با دارا بودن چند ده میلیون کالاهای خاص در دسترس شماست.

سوال خود را از کاوان تامین بپرسید

سوالات متداول کاربران

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس بگیرند

کاوان تامین ارائه‌دهنده خدمات بازرگانی واردات و صادرات کالا با بیش از ۲۰ سال تجربه در حوزه تجارت بین‌الملل با کشور چین، همراهی مطمئن در کسب و کارهای حرفه‌ای شماست.

حمل بار به صورت هوایی و دریایی از مبدا چین به امارات و ایران انجام می شود

خرید و تحویل سفارش درب منزل از سایت‌هایی که در بالای این صفحه آمده است امکان پذیر بوده و در صورتی که سایت مورد نظر شما در لیست نیست، می‌توانید از طریق این صفحه درخواست امکان سنجی خرید را ارسال نمایید.