مشاوره تخصصی کاوان تامین

ارائه مشاوره تخصصی خدمات بازرگانی واردات و صادرات کالا

مشاوره تخصصی کاوان تامین

شرکت کاوان تامین با دپارتمان مشاوره بازرگانی و واردات کالا، با بهره گیری از تیمی متخصص و متشکل از کارشناسان مجرب سورسینگ و بازرگانی در خلق تجربه‌ی یک تجارت بی‌نظیر از بزرگترین قطب‌های تجاری در دنیا، کشور چین و امارات ، با شما همراه خواهد بود. شعار همیشگی ما در طول سال‌های متمادی ارائه‌ی خدماتی با کیفیت و ارائه بهترین راهکارهای تجاری به منظور واردات و صادرات کالا به مشتریان خود بوده است، مشاوران ما در کاوان تامین در زمینه‌ی سورسینگ، بازرگانی، اعتبار سنجی تامین کننده، پرداخت حواله،‌ ترخیص کالا و خدمات حمل بار Door To Door آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان به هموطنان عزیزمان می‌باشند.

تلفن تماس: 09027862654 – 02162999949

پشتیبانی آنلاین کاوان تامین
اطلاعات تماس کاوان تامین

فرم درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی:*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برای این منظور می‌توانید از خدمات منبع یابی تخصصی ما استفاده کنید. همکاران ما در کشور چین در سریع‌ترین زمان ممکن با تولیدکننده و فروشنده کالای مورد نظر شما ارتباط برقرار کرده و با تضمین پایین‌ترین قیمت از آنها خرید شما را انجام می‌دهند.

کاوان تامین از مبدا چین، امارات و ترکیه امکان حمل بار به صورت هوایی و دریایی را برای شما فراهم نموده است.

حواله سفارشات را از طریق صرافی‌های مجاز می‌توانید انجام دهید ولی در صورت نیاز ما نیز می‌توانیم راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نماییم.

برای ورود کالا باید سفارش بازرگانی ثبت شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست. ولی در غیر این صورت باید ترخیص کالاهای خریداری شده از روش بانکی باشد. اما در نوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.