لیست قیمت و نمونه محصول

دریافت لیست قیمت و سمپل محصولات از فروشندگان چینی!

استعلام قیمت و دریافت نمونه‌ کالا در سریعترین زمان ممکن!

یکی از مراحل بسیار مهم در خرید و انتخاب کالا قیمت نهایی آن می‌باشد، شرکت کاوان تامین به واسطه‌ی ارتباط با کارخانه‌ها و تامین کننده‌های بسیار زیاد در چین و دبی در حوزه‌‌های مختلف به راحتی می‌تواند پایین‌ترین قیمت را به همراه بالاترین کیفیت تهیه و به مشتریان خود معرفی کند. تمامی این مراحل برای انجام خریدی مطمئن به همراه کمترین ریسک برای وارد کنندگان انجام می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌هایی که در قیمت نهایی هر کالا تاثیرگذار است علاوه بر کیفیت و کارایی، میزان مهلت زمان دریافت و توجه به ارسال سفارشات می‌باشد.

از چه کسانی استعلام قیمت کنیم ؟

دریافت و استعلام قیمت کالا برای خرید از هر یک از تولید کنندگان و کارخانه‌‌های خارجی یکی از کارهای بسیار مهم می‌باشد،‌ اما بهتر است بدانید از عوامل مهم و تاثیرگذار در استعلام قیمت کالاهای مختلف از چین و دبی میزان تجربه در این حوزه و دسترسی به منابع واقعی است؛ چرا که کاوان تامین با داشتن هر دو ویژگی که مکمل یکدیگر هستند توانایی خریدی با بهترین کیفیت را برای وارد کنندگان دارد. از عوامل مهم و تاثیرگذار در استعلام قیمت کالاهای مختلف از چین میزان تجربه در این حوزه و دسترسی به منابع واقعی است؛ چرا که با داشتن هر کدام از این دو ویژگی که مکمل یکدیگر هستند می‌توان خریدی با بهترین کیفیت را برای وارد کنندگان داشته باشیم. شما تنها زمانی می‌توانید خرید با صرفه داشته باشید که از تولیدکنندگان مطمئن استعلام قیمت کنید. همچنین دریافت نمونه‌ی کالا می‌تواند درصد خطای یک سفارش بزرگ را به حداقل برساند. در این فیلم به خوبی راجع به هر دو موضوع دریافت بهترین قیمت و نمونه‌ی کالا به خوبی توضیحاتی داده شده است.

برای استعلام قیمت از چین چه کنیم؟

برای استعلام قیمت از کارخانه‌‌ها و تولید کننده‌های چین می‌توانید با آن‌ها به گفتگو بپردازید، اما باید توجه داشته باشید، اینکار نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد. همچنین بسیاری از تولید کنندگان اگر شما و بیزینستان را نشناسند هیچ گاه به ایمیل‌ها و تماس‌های شما پاسخی نمی‌دهند، چرا که به نظر آن‌ها شما فقط برای استعلام قیمت پیام داده‌اید و قصد خرید ندارید. از این رو کار با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می‌تواند درخواست قیمت را به نقطه‌ی شروعی تبدیل کند. برای رسیدن به قیمت‌‌ مورد نظر باید وارد مذاکرات جدی و پر حاشیه با چینی‌ها شد. بهتر است بدانید چینی‌ها قیمت‌های مناسب هر کشوری را خوب می‌دانند و به راحتی می‌توانند مشتری‌های خود را دسته بندی و به میزان دلخواه به آن‌ها تخفیف بدهند، از این رو استفاده از واسطه‌های محلی در چین کمک‌ بسیار زیادی در کاهش قیمت‌ها و حفظ کیفیت کالا می‌کند. اغلب اوقات خریدارانی که در خرید جدی باشند، اگر قیمت بالایی بشنوند دوباره برمی‌گردند،‌ در این مرحله با قیمات واقعی کالا روبرو خواهند شد. به طور کلی اگر شما رازهای تجارت با چین و دیگر کشورها را نمی‌دانید بهترین کار سپردن این مسئولیت به افرادی است که به طور کلی با این روند آشنایی دارند.

لیست قیمت برندهای چین

چگونه لیست قیمت برندهای چین را داشته باشیم؟

کشور چین یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصادی را در دنیا داشته است. از سال 2016،‌ به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان با تولید ناخالص داخلی و بزرگترین اقتصاد با برابری قدرت خرید بوده است. از این تولید کننده‌‌های بسیاری در چین در حال فعالیت هستند و به سراسر دنیا خدمات و کالاهایی را ارائه می‌دهند. اگر قصد خرید از تولید کننده‌ها و کارخانه‌های چین را دارید به لیست قیمت آن‌‌ها نیاز دارید. بهتر است در اولین مرحله نوع کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید، به بازار فروش و دسترسی خرید، کیفیت کالا و ضروریت آن در روزمرگی خریداران دقت کنید، سپس بر اساس بودجه‌ای که دارید باید به فکر کیفیت محصول خود باشید، همیشه دیدگاه مردم را در خصوص کالاهای چینی شنیده و دیده‌ایم از این رو برای انتخاب یک کالای با کیفیت باید نهایت دقت را داشته باشید. همانطور که گفته شد، کار با تولید کننده‌های چینی به اندازه‌ای خاص و مهم است که اگر تا کنون این کار را نکرده‌اید ما به دور از هر گونه منافع شخصی و اقتصادی به شما توصیه می‌کنیم از این کار صرفه نظر کنید، چرا که به راحتی می‌توانید مورد سوءاستفاده‌ی برخی از این کارخانه‌ها قرار بگیرید. ما در کاوان تامین در تمامی مراحل در کنار شما خواهیم بود تا با توجه به کیفیت مطلوب لیست قیمت برندهای چین را در سرعت‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهیم.

دریافت سمپل کالا از کارخانه چین چه کمکی به بیزینس شما می‌کند؟

یکی دیگر از کارهای بسیار مهم قبل از خرید کالا دریافت سمپل و نمونه‌ آن می‌باشد، اگر قصد خرید از تامین کنند‌های چینی را دارید،‌ تحت هیچ شرایطی به همه‌ی آن‌ها اعتماد نکنید، قبل از ثبت سفارش و واریز هر گونه‌ وجه نقد از آن‌ها بخواهید نمونه‌ی کالا را برای شما تولید و ارسال کنند، با این روش می‌توانید از کیفیت محصولات خریداری شده‌ی خود اطمینان حاصل کنید. گفتگو با هر تولید کننده‌ای کار شما نیست و نیاز به افراد متخصصی دارد که در کاوان تامین به واسطه‌ی تجربه‌ی چندین ساله با سرعت و کیفیت بسیار بالا این کار انجام می‌گیرد. بهتر است بدانید تامین کنندگانی در تجارت با چین موفق هستند که لیست بلند بالایی از انواع تولید کنندگان مختلف دارند و تجربه کار با آن‌ها را به دفعات داشته‌اند. دریافت سمپل این کمک را به شما می‌کند که قبل از خرید بدانید چه کالایی را با چه کیفیتی خریداری می‌کنید.

مذاکره با شرکت های چینی
ارسال سمپل از چین

آیا امکان خرید و ارسال سمپل از چین وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت البته که وجود دارد، در واقع هر زمانی که قصد خرید از کارخانه‌ها و تولید کنندگان چینی را دارید امکان خرید و ارسال سمپل وجود دارد. یکی از کارهای بسیار مهم که قبل از خرید باید انجام گیرد، درخواست ارسال نمونه‌ی کالا و یا سمپل آن است. به کمک سمپل‌ها می‌توانید از کیفیت، طراحی، ابعاد و دیگر ویژگی‌های یک محصول اطمینان پیدا کرده و سپس برای سفارش آن اقدام کنید. زمانی که محصول مورد نظر شما انتخاب شود از تولید کننده‌ی آن کالا نمونه‌ی محصول مشخص شده خواسته می‌شود، سمپل محصول به وسیله‌ی پست سریع و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌شود، سپس شما از نزدیک کالای خود را مشاهده کرده و در صورت تایید مراحل سفارش گذاری انجام می‌گیرد. اگر تولید کننده‌ای از ارسال سمپل کالا خودداری کرد ما به شما توصیه می‌کنیم این معامله را فراموش کنید. ما در کاوان تامین در تمامی مراحل ثبت سفارش در کنار شما خواهیم بود.